a سرور مجازی Virtual Private Server
لینوکس هاست

فضای میزبانی سایت

سرور مجازی سرور مجازی

سرورهای مجازی

سرور اختصاصی هاست

سرورهای اختصاصی

licence licence

گواهینامه امنیتی (SSL)

کولوکیشن کولوکیشن

مالیک سرور و اجاره رک

ثبت دامنه ثبت دامنه

ثبت دامنه ملی و بین المللی

سرور مجازی یا VPS چیست؟ VPS مخفف Virtual Private Server به معنی سرور خصوصی مجازی می باشدو گاهی از آن به عنوان VDS که مخفف Virtual Dedicated Server به معنی سرور اختصاصی مجازی می باشد، نام برده می شود.
سرور مجازی دقیقا همانند یک سرور اختصاصی مستقل و با همان سطح دسترسی عمل می نماید، با این تفاوت که چند عدد سرور مجازی بر روی یک سرور فیزیکی قرار می گیرند. به عبارت بهتر با استفاده از تکنولوژی های مجازی سازی مانند VMware و با بهره گیری از سخت افزار های پرقدرت و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی (VPS) با امکانات مختلف تقسیم می شود. هر سرور مجازی بنا بر تنظیمات اولیه، سهم خاصی از منابع سرور از قبیل پردازنده، حافظه اصلی، فضای دیسک سخت، پهنای باند و ... را به صورت اختصاصی و تضمین شده در اختیار می گیرد.
به عنوان مثال یک سرور مجازی می تواند یک گیگابایت از 64 گیگابایت حافظه اصلی سرور(RAM) را بصورت اختصاصی به همراه 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود را در اختیار داشته باشد. این بدین معناست که صرفنظر از میزان مصرف سایر سرورهای مجازی موجود برروی سرور فیزیکی، سرور مجازی مورد مثال ما تحت هر شرایطی به یک گیگابایت از حافظه اصلی سرور و بقیه منابع اختصاص داده شده، دسترسی خواهد داشت.
هر سرور مجازی بصورت کاملا مستقل عمل می نماید، در نتیجه VPSهای موجود برروی یک سرور می توانند از سیستم عاملهای مختلف و نسخه های متفاوت و همچنین نرم افزار های اختصاصی خود استفاده نمایند.
در تمامی پلانهای پیشنهادی پایین، دسترسی مدیر سیستم (Administrator/root) در اختیار شما خواهد بود و این امکان وجود دارد تا با Remote Desktop و یا SSH سرور مجازی خود را مدیریت نمایید و با خیال راحت و بدون نگرانی از دخالت دیگران در برنامه های شما، از سرور مجازی اختصاص یافته خود استفاده نمایید مزایای سرور مجازی (VPS) نسبت به سرور اختصاصی:

هزینه: در واقع شما همه قابلیتهای یک سرور اختصاصی را با کسری از هزینه های آن خواهید داشت.

مدیریت پذیری: ابزارهای تعبیه شده در VMware و SolusVM (مجازی‌سازی مورد استفاده در آنلاین سرور ,مدیریت سرور مجازی را از خارج آن بسیار آسان میکند.

انعطاف پذیری: ارتقاءمنابع اختصاص یافته برای یک سرورمجازی، در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی و بدون نیاز به جابجای اطلاعات و اختلال بلندمدت در سرویس قابل انجام است.

VPS 6
Ram : مورد نیازتان
HDD : مورد نیازتان
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-4770
Bandwich : Unlimited
Port : 1 Gbit
IP : 1
Uptime : 99%
توافقی!
VPS 5
Ram : 4096 MB
HDD : 70 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-4770
Bandwich : Unlimited
Port : 1 Gbit
IP : 1
Uptime : 99%
60,000 تومان ماهانه!
VPS 4
Ram : 3072 MB
HDD : 60 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770
Bandwich : Unlimited
Port : 1 Gbit
IP : 1
Uptime : 99%
50,000 تومان ماهانه!
VPS 3
Ram : 2048 MB
HDD : 50 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770
Bandwich : Unlimited
Port : 1 Gbit
IP : 1
Uptime : 99%
40,000 تومان ماهانه!
VPS 2
Ram : 1024 MB
HDD : 40 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770
Bandwich : Unlimited
Port : 1 Gbit
IP : 1
Uptime : 99%
31,000 تومان ماهانه!
VPS 1
Ram : 512 MB
HDD : 30 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770
Bandwich : Unlimited
Port : 1 Gbit
IP : 1
Uptime : 99%
26,000 تومان ماهانه!
   قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد    

سرور مجازی میزبان دیتا

برخی توضیحات در ارتباط با سرورهای مجازی میزبان دیتا :
اگر به دنبال امنیت بالاتر برای میزبانی وب سایت های خود هستید و اگر به امکانات بیشتر در مدیریت وب سایت های خود و دسترسی root برای سرور لینوکس یا دسترسی admin برای سرور ویندوز نیاز دارید، سرور های مجازی میزبان دیتا می توانند بهترین همراه شما در توسعه وب فارسی باشند. تلاش شبانه روزی میزبان دیتا در بالا بردن کیفیت خدمات دیتاسنتر و تمرکز همه جانبه بر روی خدمات سرور می تواند نوید بخش برای توسعه دهندگان ای باشد که پیش از این در جستجوی خدمات حرفه ای دیتاسنتر به کیفیت دلخواه خود دست نیافته اند. تعهدات میزبان دیتا مطابق قوانین موجود در سایت بوده و عمل به تعهدات، بالاترین افتخار میزبان دیتا و مهمترین نشانه برای اطمینان شما خواهد بود. همچنین پاسخگویی مناسب در کنار خدمات ارائه شده، انتخاب را برای شما ساده نموده است و بصورت رایگان می توانید با مطرح کردن نیاز های خود از مشاوره ارزشمند کارشناسان فروش بهره مند شوید

مزایای سرور مجازی میزبان دیتا :


* دارای کرنل اختصاصی
* نصب و راه اندازی رایگان
* سیستم عامل به انتخاب شما
* کنترل کامل و دسترسی به root
* ویندوز اوریجینال با قابلیت بروزرسانی
* ویندوز اوریجینال با قابلیت بروزرسانی
* کنترل کامل و دسترسی ریموت دسکتاپ
* سرعت ارتباطی 100MBs و 1Gbps

چرا سرورهای مجازی میزبان دیتا؟
*VPSمخفف عبارت Virtual Private Server است که به معنای سرور مجازی می باشد ، بر روی هر ابر سرور چندین سرور مجازی قرار می گیرد که کاملا دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورهای مجازی می باشد.

*گروه میزبان دیتا مفتخر است در آستانه ی شروع سال چهارم فعالیت خود سایت سرور مجازی را راه اندازی نماید.

* این سایت به طور تخصصی به ارائه ی سرور مجازی یا در اصطلاح وی پی اس (VPS) لینوکس خواهد پرداخت که از ویژگی های منحصر به فرد این سایت تحویل سریع سرورمجازی به صورت کاملا مدیریت شده است

*سایت میزبان دیتا با ارائه ی سرویسهای بی نظیر از لحاظ کیفیت و قیمت بهترین گزینه برای وبسایتهایی است که هاستهای اشتراکی پاسخگوی نیاز آنها نیست و همیچنین نیازشان به حدی نرسیده است که هزینه های نسبتاً بالای سرورهای اختصاصی برایشان به صرفه باشد.

*هدف این سایت ارئه ی سرویسی تخصصی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن (با سیاست سود حداقلی) است که این هدف تحقق یافته و هم اکنون می توان با یک مقایسه ی کوچک در میان سایتهای ارائه دهنده ی سرور مجازی به این مساله پی برد که سرور مجازی برای رقابت آمده است.keywords میزبانی وب میزبان دیتا

سرور مجازی / سرور مجازی ویندوز / سرور مجازی لینوکس / سرور 2003 / سرور 2008 / سرور سنت او اس / سرور مجازی centos / سرور مجازی اوبونتو / سرور مجازی ردهت / خرید سرور مجازی / فروش سرور مجازی / سرور مجازی چیست؟ / خرید vps / Virtual Private Server / بهترین شرکت هاستینگ /

درباره میزبان دیتا

میزبان دیتا در سال 1390 فعالیت خود را به عنوان یک میزبان سایت آغاز کرد و در طی این سالها با شعار کیفیت و مشتری مداری این مسیر را پیمود تا با افتخار در کنار دیگر شرکت های هاستینگ قرار گیردو اقدام به خدمت رسانی کند. در حال حاضر میزبان دیتا با داشتن نیرویی متخصص و پاسخگو در حال سرویس دهی توسط سرور های خود می باشد.

پشتیبانی آنلاین

میزبان دیتا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت میزبان دیتا می باشد.
به کیفیت و مشتری مداری می اندیشیم Www.mizbandata.com