لینوکس هاست

فضای میزبانی سایت

سرور مجازی سرور مجازی

سرورهای مجازی

سرور اختصاصی هاست

سرورهای اختصاصی

licence licence

گواهینامه امنیتی (SSL)

کولوکیشن کولوکیشن

مالیک سرور و اجاره رک

ثبت دامنه ثبت دامنه

ثبت دامنه ملی و بین المللی

هاست ایران , هاست لینوکس ایران , هاستینگ ایران , IRAN HOST


چرا هاست ایران؟

دولت در طی چندسال اخیر ، سازمانهای دولتی و نهاد های حکومتی را موظف کرده تا میزبانی وب خود را برای افزایش امنیت و سرعت به داخل کشور منتقل کنند. به همین دلیل تقاضای میزبانی در داخل ایران در سالهای اخیر توسط کاربران ایرانی افزایش یافت. از این رو میزبان دیتا سخت افزارهایی را تهیه و آنها را در دیتاسنتر ایران مستقر نموده است تا بتواند بسته به نیاز کاربران و وبمستران گامی در راستای ارائه هاست ایران ، سرور مجازی و سرور اختصاصی ایران بردارد.
سرویس میزبانی وب ایران مناسب برای سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی ، تجاری ، اداری ، فروشگاهی و آموزشی میباشد.


هاست لینوکس سی پنل
هاست لینوکس ایران
Host 100M
Host 250M
Host 500M
Host 1G
Host 2G
Host 3G
Host 4G
Host 5G
فضای میزبانی وب (MB)
100 مگابایت
250 مگابایت
500 مگابایت
1 گیگابایت
2 گیگابایت
3 گیگابایت
4 گیگابایت
5 گیگابایت
ترافیک ماهانه (GB)
5GB
5GB
10GB
15GB
20GB
30GB
40GB
50GB
دیتابیس ، اکانت FTP ، ایمیل ، امکانات دامنه
کنترل پنل
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
هاست دایرکت ادمین
محل سرور (دیتاسنتر)
هاست ایران
هاست ایران
هاست ایران
هاست ایران
هاست ایران
هاست ایران
هاست ایران
هاست ایران
مدل هارد
هاست سی پنل
هاست سی پنل
هاست سی پنل
هاست سی پنل
هاست سی پنل
هاست سی پنل
هاست سی پنل
هاست سی پنل
قیمت سالانه (تومان)
30,000 تومان
45,000 تومان
70,000 تومان
120,000 تومان
180,000 تومان
240,000 تومان
280,000 تومان
320,000 تومان
جزئیات بیشتر
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
سفارش
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

میزبانی وب با هارد های پر سرعت SSD

فناوری اطلاعات میزبان دیتا در سال 1393 در پی افزایش کیفیت و همگام سازی متدهای میزبانی وب با استانداردهای جهانی تمامی حافظه های ذخیره ساز سرورهای میزبانی وب خود را به نسل جدید هارد های پرسرعت یعنی SSD ارتقا داد.
عبارت SSD مخفف Solid State Drive میباشد. SSD همان هارد دیسک است با این تفاوت که از سرعت به مراتب بیشتری برخوردار است. تفاوت اصلی SSD با هارد های دیگر در این است که هارد های معمولی از ساختار الکترومکانیکی برخوردارند در حالی که SSD کاملا الکترونیکی میباشد. در هارد های الکترومکانیکی داده ها بر روی یک دیسک سخت مغناطیسی که به دور محور خود میچرخد ذخیره میشوند و برای خوانده و یا نوشته شدن اطلاعات باید منتظر دوران این دیسک ماند تا در موقعیت مناسب برای خواندن و نوشتن قرار گیرد. این درحالیست که در SSD هیچگونه قطعه ی متحرکی وجود ندارد و اطلاعات بر روی یک کیت الکترونیکی موسوم به میکروچیپ ذخیره میشوند و از انجایی که دیسک متحرکی وجود ندارد فرایندن خواندن و نوشتن اطلاعات بلافاصله صورت میگرید SSD ها از نظر سرعت، توانایی حفاظت از اطلاعات، مصرف انرژی، اندازه و سایر معیارهای اصلی از هارد دیسکهای معمولی بهترند. همچنین SSD ها به علت نداشتن اجزای متحرک، کاملا ساکت و بی صدا هستند. لازم به ذکر است SSD در حدود 10 برابر گرانتر از هارد دیسک متناظر در ظرفیت های رایج است. چیزی که میزبان دیتا را از اغلب شرکت های هاستینگ متمایز میکند استفاده بصورت موازنه از SSD است. بیشتر شرکت های هاستینگ برای کاهش قیمت تمام شده ی سرور از روش ترکیبی دیسک سخت و SSD استفاده میکنند. یعنی یک دیسک سخت برای ذخیره سازی اطلاعات و یک SSD به بانک های اطلاعاتی (دیتابیس) اختصاص میدهند.
اما در میزبان دیتا تمام حافظه های ذخیره ساز اطلاعات از محل حافظه ی ذخیره سازی سیستم عامل تا فایل منیجر و فضای ایمیل و پایگاه های داده (دیتابیس) از نوع SSD استفاده میشود که در عین قیمت بالا کیفیت فوق العاده بالایی را برای این مجموعه به ارمغام می آورد.

حفاظت اطلاعات هاست های میزبان دیتا

با توجه به اهمیت زیاد اطلاعات، یکی از مهم ترین بخش های یک سرور، محل و نحوه‌ی ذخیره‌ی اطلاعات میباشد. در سرویس های میزبان دیتا جهت پشتیبان گیری از اطلاعات و افزایش پرفورمنس هاردها علاوه بر پشتیبان گیری روزانه هفتگی و ماهانه از raid10 جهت Mirroring و Duplexing استفاده میشود.
در این نوع رید که تلفیقی از رید 1و 0 میباشد حداقل به 4 هارد دیسک نیاز است. رید (یا راید) 1 وظیفه ی آینه کردن اطلاعات بین 2 هارد دیسک را برعهده دارد و رید 0 وظیفه ی تبدیل دو هارد به یک هارد و تلفیق سرعت هر دو را برعهده دارد که در مجموع رید 10 تلفیقی از این دو رید میباشد رید 1 به دلیل اینکه دیسک ها رو در ارایه هایی تقسیم، و به صورت اینه وار ارایه ها رو مینویسد ، از سطح بالایی از اطمینان برخوردار است در این رید به جهت وجود حالت آینه ای نوشتن یکبار انجام میشود اما خواندن میتواند 2 بار در یک زمان باشد که این به معنای دو برابر شدن سرعت خواندن دیسک ها نسبت به حالت تک دیسکی میباشد


keywords واژه های کلیدی

هاست , خرید هاست , هاست لینوکس ویژه , خرید انلاین هاست , میزبانی وب , هاست امن , هاست مطمئن, هاست پربازدید, هاست پر سرعت , هاست و دامین , هاستینگ , هاست نامحدود , خرید اینترنتی هاست , بهترین شرکت هاستینگ , خرید هاست لینوکس معمولی , هاست ایران , هاست directadmin , میزبانی وب لینوکس , هاست لینوکس

درباره میزبان دیتا

میزبان دیتا در سال 1390 فعالیت خود را به عنوان یک میزبان سایت آغاز کرد و در طی این سالها با شعار کیفیت و مشتری مداری این مسیر را پیمود تا با افتخار در کنار دیگر شرکت های هاستینگ قرار گیردو اقدام به خدمت رسانی کند. در حال حاضر میزبان دیتا با داشتن نیرویی متخصص و پاسخگو در حال سرویس دهی توسط سرور های خود می باشد.

پشتیبانی آنلاین

میزبان دیتا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت میزبان دیتا می باشد.
به کیفیت و مشتری مداری می اندیشیم Www.mizbandata.com

نماد اعتماد الکترونيکي