لینوکس

فضای میزبانی سایت

سرور مجازی

سرورهای مجازی

سرور اختصاصی

سرورهای اختصاصی

گواهینامه های امنیتی (SSL)

مالیک سرور و اجاره رک

ثبت دامنه

ثبت دامنه از 4000 تومان

خدمات کولوکیشن میزبان دیتا

    مشاهده وضعیت سرورها

خدمات مرکز داده‌ها :
اشتراک فضا يکی ديگر از امکانات ارائه شده توسط میزبان دیتا برای موسسات و سازمان‌های بزرگ است. سازمان‌ها و موسساتی که سرور های خود را پيکر بندی کرده اند اما براي نگهداری آنها و تامين منابع مورد نياز مثل برق، اينترنت امن پر سرعت، فضای مناسب و ... با مشکل مواجه اند می توانند از اين سرويس میزبان دیتا استفاده کنند. بعضي از موسسات با صرف وقت و هزينه بسيار تلاش کرده اند که فضای مناسب را خود به وجود آورند اما در بيش‌تر موارد به نتيجه دلخواه نرسيده اند لذا به جای مصرف هزينه ای گزاف برای نگهداری سرور، استفاده از خدمات يک مرکز داده ايمن باعث کاهش چشمگير هزينه ها و البته افزايش چشمگير سطح کاربری و دسترسی پذيری است. می توان با بهره‌گيری از فضای مجهز به امکانات پيشرفته امنيتی، تهويه هوا و کنترل رطوبت، فضاهای اختصاصی براي قرارگيری سرورها، سيستم‌های پيش‌گيری از آتش‌سوزی، سيستم تامين برق اضطراری و ... از قرار گرفتن سرورها در مکانی مناسب اطمينان حاصل کرد.
استفاده از این سرویس راهکاری موثر و مناسب است که به دارندگان سرورها امکان می‌دهد، با صرف کم‌ترین زمان و هزینه دارای یک مرکز داده اختصاصی شوند. این سرویس امکان بهره‌مندی از فضای استاندارد، تامین برق دایمی و بدون قطعی و بهره‌مندی از پهنای باند درخواستی متناسب با نوع سرویس، آسودگی خاطر از تامین امنیت فیزیکی و اطلاعاتی سرورها و ... را برای متقاضیان آن فراهم می‌آورد.

توضیحات میزبانی سرور (Co-Location) :


* جهت نظارت بر مصرف پهنای باند و ارتباط با پشتیبانی فنی، دسترسی MONITORING & TICKETING ارائه میگردد.
* دسترسی مشترک به سرور مستلزم هماهنگی از قبل می باشد
* پشتیبانی فنی 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد. ( جهت دسترسی به کنسول سرور در مواقع بروز مشکل و یا نیاز به نصب سیستم عامل به صورت موقت IP KVM در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.)
* جهت دریافت IP اضافی تکمیل فرم RIPE الزامی است.
* در صورت نیاز به ترافیک بیشتر از 1TB هزینه به صورت پلکانی محاسبه می شود.
* کیفیت و پایداری خدمات با ضریب اطمینان 9/99% تضمین می گردد.
* تامين شرايط محيطی مساعد مرکز داده مطابق با استاندارد TIA-942 (حرارت, رطوبت, لرزش و غيره)
* مدت زمان تحويل سرويس اجاره فضا برای مشتريان مرکز داده, 48 ساعت بعد از تاييد سفارش خريد سرويس می باشد

خدمات میزبانی سرور (Co-location)
سازمان های دولتی و خصوصی که تاکنون برای دسترسی به منابع اطلاعاتی خود ناگزیر از میزبانی سرور در خارج از کشور بوده اند اکنون می توانند سرور اختصاصی خود را در داخل ایران، با کیفیت و امنیت بالا و مطابق با جدیدترین استانداردهای جهانی نگهداری کنند. تمام تجهیزات مشتری در محیطی مناسب و فضای اختصاصی به گونه ای نگهداری و حفاظت می شود که افراد غیر مجاز امکان دسترسی به این تجهیزات را نداشته باشند.درباره میزبان دیتا

میزبان دیتا در سال 1390 فعالیت خود را به عنوان یک میزبان سایت آغاز کرد و در طی این سالها با شعار کیفیت و مشتری مداری این مسیر را پیمود تا با افتخار در کنار دیگر شرکت های هاستینگ قرار گیردو اقدام به خدمت رسانی کند. در حال حاضر میزبان دیتا با داشتن نیرویی متخصص و پاسخگو در حال سرویس دهی توسط سرور های خود می باشد.

پشتیبانی آنلاین

میزبان دیتا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت میزبان دیتا می باشد.
به کیفیت و مشتری مداری می اندیشیم Www.mizbandata.com