لینوکس هاست

فضای میزبانی سایت

سرور مجازی سرور مجازی

سرورهای مجازی

سرور اختصاصی هاست

سرورهای اختصاصی

licence licence

گواهینامه امنیتی (SSL)

کولوکیشن کولوکیشن

مالیک سرور و اجاره رک

ثبت دامنه ثبت دامنه

ثبت دامنه ملی و بین المللی

قوانین فناوری اطلاعات میزبان دیتا     پرتال مشترکین فناوری اطلاعات میزبان دیتا     انجمن تخصصی فناوری اطلاعات میزبان دیتا

بازاریابی و کسب درآمد میزبان دیتا

    مشاهده وضعیت سرورها

فرصت استثنایی برای مدت محدود : 25% از فروش را از آن خود کنید!

آیا وب سایتی دارید که با توجه به بازدید قابل قبول، درآمد و سود مناسبی را برای شما به همراه ندارد ؟
آیا علاقه دارید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید ؟
کافی است در طرح بازاریابی میزبان دیتا ثبت نام نموده و بدون صرف وقت و هزینه، به کسب در آمد بپردازید.

در این طرح، فقط کافی است در سیستم بازاریابی میزبان دیتا ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود، به ازای هر کاربری که از وب سایت شما به سایت میزبان دیتا منتقل شود و حداکثر تا 90 روز پس از ارجاع به سایت میزبان دیتا، یکی از سرویس های میزبانی و یا نمایندگی میزبان دیتا را خریداری نماید، 25% از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت.
برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به میزبان دیتا منتقل شده است، خریدی به مبلغ 100,000 تومان انجام دهد، 25,000 تومان از این مبلغ عائد شما خواهد شد.

در جدول زیر فرض شده است که کاربر ارجاعی از سایت شما، ارزانترین پلان میزبانی میزبان دیتا را که مبلغی معادل 22000 تومان دارد را خریداری نماید. به جدول توجه فرمایید:
همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، اگر شما روزانه یک کاربر به میزبان دیتا منتقل کرده و آن کاربر به مبلغ 22000 تومان (حداقل میزان خرید در میزبان دیتا) خرید کند، شما 5500 تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل 165,000 تومان درآمد داشته باشید.
حال فرض کنید کاربران ارجاعی شما به میزبان دیتا، روزانه مجموعا 100,000 تومان خرید نمایند. در این صورت شما روزانه 25,000 تومان درآمد خواهید داشت. یعنی 750,000 تومان در ماه.


نحوه ثبت نام

چنانچه قبلا در پورتال مشترکین میزبان دیتا ثبت نام نموده اید و دارای حساب کاربری فعال هستید نیازی به ثبت نام مجدد در این سیستم ندارید. در غیر این صورت، بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام             ورود به سیستمفعال کردن حساب بازاریابی

پس از ورود به حساب کاربری، از گزینه های موجود در منوی بالایی صفحه، بر روی گزینه بازاریابی کلیک نمایید.
در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد میزبان دیتا فعال خواهد شد.


راهنمای کار با بخش بازاریابی

نحوه کار با بخش بازاریابی بسیار ساده است.
در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای میزبان دیتا که در حساب بازاریابی خود میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به میزبان دیتا ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت میزبان دیتا وارد شود، سیستم میزبان دیتا به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی میزبان دیتا را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد.


قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی

1 - شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی میزبان دیتا جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.
2 - تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 10،000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد.
3 - مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد.
4 - سیستم بازاریابی میزبان دیتا برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد.
5 - تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت.
6 - سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.

درباره میزبان دیتا

میزبان دیتا در سال 1390 فعالیت خود را به عنوان یک میزبان سایت آغاز کرد و در طی این سالها با شعار کیفیت و مشتری مداری این مسیر را پیمود تا با افتخار در کنار دیگر شرکت های هاستینگ قرار گیردو اقدام به خدمت رسانی کند. در حال حاضر میزبان دیتا با داشتن نیرویی متخصص و پاسخگو در حال سرویس دهی توسط سرور های خود می باشد.

پشتیبانی آنلاین

میزبان دیتا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت میزبان دیتا می باشد.
به کیفیت و مشتری مداری می اندیشیم Www.mizbandata.com